Technology

Wywiad z księciem Harrym a także Meghan Markle

18.03.2021, 09:12 0 komentarzy
Wywiad z księciem Harrym a także Meghan Markle

W ostatnich dniach, a dokładniej 7 marca o godz. 20:00 miał miejsce wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym a także księżną Meghan Markle. O wywiadzie tym stało się nieprawdopodobnie głośno i wciąż jest to jeden z przodowniczych tematów wśród rozmaitych mediów. Po wyrzeczeniu się pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej oraz przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych to był 1 wspólny wywiad Harry'ego i Meghan. Podczas rozmowy z Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji i przedstawiła własną wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. Podczas rozmowy pojawiły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Na dodatek, na podstawie zamieszczonego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym nieporozumieniu w rodzinie królewskiej są właściwie po stronie królowej Elżbiety II a także pozostałych członków rodziny niżeli Meghan i Harry'ego. Jednak nie da się zaprzeczyć, że poparcie jest niespotykanie zróżnicowane, w zależności od wieku i sympatii politycznych. Tabloidy brytyjskie podkreślają, iż jeśli tylko Meghan i Harry pragnęliby w niedalekiej przyszłości powrócić na łono rodziny, to tym właśnie wywiadem stracili ostatecznie swoją okazję. Oprócz wspomnianych wcześniej kwestii para królewska poruszyła też temat tego, że książe nie zaobserwował wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam twierdzi, jak i również temat samobójczych myśli Meghan.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, zajmujący się szukaniem różnorodnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, namówili czwórkę profesjonalistów omawiających w publikatorach kwestie rodziny królewskiej na omówienie wywiadu dwa dni przed jego emisją. Doświadczeni profesjonaliści, w tym były prasowy sekretarz królowej brytyjskiej, omówili całą rozmowę, zarzucając przy tym Winfrey subiektywizm a z kolei Meghan Markle korzystanie z ostrego oraz bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym i księżną Meghan zaprezentowany został w wieczornym TVN24. Co ciekawego wywiad ten podglądało średnio szacunkowo milion widzów. Ta telewizyjna stacja okazała się wtedy wiceliderem rynku, mając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednocześnie mówi się, jakoby wywiad ten udowodnił informacje dotyczące Winfrey jako redaktorki, która umie wykrzesać ze swojego rozmówcy dosłownie wszystko, co tylko zechce. Uwzględniając szokujące informacje książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah przyczyniała się do tego już wiele razy. Bezsprzecznie należy stwierdzić, iż temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni zapewne często omawiany.

Zostaw komentarz