Technology

Remisowy rezultat w spotkaniu kadry Polski z drużyną Rosji. Dwunastego czerwca się zaczną europejskie mistrzostwa w nożnej piłce!

09.06.2021, 10:03 0 komentarzy
Remisowy rezultat w spotkaniu kadry Polski z drużyną Rosji. Dwunastego czerwca się zaczną europejskie mistrzostwa w nożnej piłce!

Piłka nożna to z całą pewnością najchętniej oglądana dyscyplina sportowa w Polsce. Nie powinno więc nikogo zaskakiwać to, iż wielka ilość wielbicieli piłkarskich wyczekuje na wielkimi krokami nadchodzące europejskiego mistrzostwa. Reprezentacja naszego narodu będzie grać tam i grać będzie w bataliach grupowych z Hiszpanią, zespołem Słowacji a także Szwecją. To nie są prości konkurenci, jednak mamy bardzo duże szanse na awans do dalszej fazy i powinniśmy wiedzieć o tym. W takim przypadku niesamowicie ważne będzie to, aby przedstawić się z najlepszej perspektywy. Polska kadra w ten wtorek grała towarzyską batalię z drużyną z Rosji, która też zagra na Euro. Po raz pierwszy od dłuższego czasu kibice piłki nożnej mogli zjawić się na obiekcie i byli bez cienia wątpliwości uradowani. W meczu tym zabrakło jednak wielu podbramkowych akcji i na koniec polska reprezentacja zagrała na remis z reprezentacją Rosji 1:1. Gola dla narodowej kadry Polski już w czwartej minucie strzelił Świerczok, natomiast dla rosyjskiej kadry trafił Karawajew.

Zostaw komentarz