Technology

Pokazana przez Brzozowskiego Rafała pieśń za kiepska na miejsce w finale turnieju Eurowizji! Smutny koniec podróży Rafała Brzozowskiego z Eurowizją.

26.05.2021, 08:29 0 komentarzy
Pokazana przez Brzozowskiego Rafała pieśń za kiepska na miejsce w finale turnieju Eurowizji! Smutny koniec podróży Rafała Brzozowskiego z Eurowizją.

Nasza ojczyzna zwykle nie oszałamiała publiczności w okresie konkursu Eurowizji i należy być tego świadomym. Naszym najpotężniejszym rezultatem najczęściej jest dostanie się do konkursowego finału, gdzie wywalczaliśmy końcowe lokaty. Eurowizję odwołano w roku poprzednim, ponieważ pojawiła się epidemia koronawirusa, która zastopowała nie wyłącznie Europę, lecz również resztę świata. W tej edycji reprezentantem naszego kraju na konkursie Eurowizji był Brzozowski Rafał, który chciał zadziwić smakoszy muzyki piosnką o tytule "The Ride". Z wyboru ambasadora naszego narodu wielu publicystów nie było zachwyconych, jednak w ostatecznym rozrachunku do wymiany nie doszło. Szkoda że byliśmy zobligowani następny raz pożegnać się z konkursem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego pragnęli. Na Eurowizji był reprezentantem naszego narodu Brzozowski, który w trakcie konkursu Eurowizji nie zachęcił do siebie europejskich telewidzów i też dlatego wyeliminowany został na etapie półfinału 65. turnieju Eurowizji.

Widzowie z naszego kraju bez wątpienia są już naprawdę zmęczeni tego rodzaju obrotem spraw. Powinniśmy to zrozumieć, iż "The Ride" a więc przyśpiewka przedstawiona przez Brzozowskiego była szczerze mówiąc kiepska. Nie ma niczego pasjonującego w tym utworze co by mogło wprawić w ekscytację wielbicieli muzyki na Starym Kontynencie. To jest następna edycja konkursu Eurowizji, podczas którego przedstawiciel Polski nie potrafi zakwalifikować się do finałowej fazy. Bez żadnego kłopotu można zauważyć, że od wielu lat wybieranie ambasadorów Polski na turniej europejskiej piosenki nie idzie Polakom zbyt dobrze. Dobrze w takim przypadku pokładać nadzieję w tym, iż w kolejnym roku nasze Państwo będzie mógł awansować do finałowego starcia o wygraną w turnieju piosenki europejskiej. W takiej sytuacji bardzo istotne jest to, żeby wybrać najbardziej utalentowanego artystę, który potrafić będzie olśnić telewidzów europejskich. W innym przypadku następny raz nie będziemy mieć szans do starcia finałowego podczas konkursu europejskiej piosenki.

Zostaw komentarz