Technology Technology

Podział konta z najbliższymi może się okazać znacznie bardziej zawiłe! Wkrótce pojawi się nowy system uwierzytelniający na Netflix.

08.06.2021, 08:55 0 komentarzy
Podział konta z najbliższymi może się okazać znacznie bardziej zawiłe! Wkrótce pojawi się nowy system uwierzytelniający na Netflix.

Coraz bardziej zmartwieni są miłośnicy filmowych produkcji i seriali, ponieważ ze świata Internetu spływają kiepskie deklaracje. Platforma internetowa VOD nazywana też pod nazwą Netflix myśli nad tym aby zakazać użytkownikom dzielenie kont. To była do tej pory strasznie poręczna i niesamowicie popularna funkcjonalność. Za tylko jeden rachunek opłatę pokrywa naprawdę dużo abonentów i oni mogą przebywać w wielu pomieszczeniach. Strona VOD Netflix w rozrachunku finalnym nie ogłosiła absolutnego obostrzenia kont podziału, jednak postanowiła utworzyć pewne ograniczenie. Platforma VOD Netflix planuje to by przystopować kont dzielenie abonamentom, którzy nie gromadzą się w tym samym pomieszczeniu. Na ekranach telewizorów będzie się pojawiać obwieszczenie, które na calu ma wymusić na płatniku zatwierdzenie tego, iż jest głównym posiadaczem. Potwierdzający ciąg liczb na konkretny adres zamieszkania lub numer telefonu ma w planach przesyłać ten gigant w otoczeniu internetowych portali VOD. W sytuacji jak ta użytkownicy abonamentu muszą rozważać to, że nadchodzą metamorfozy w używaniu z serwisu VOD Netflix.

Zostaw komentarz