Technology

Klęska narodowej kadry Polski w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 - doskonały pojedynek czeskiego zespołu narodowego!

26.06.2023, 10:14 0 komentarzy
Klęska narodowej kadry Polski w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 - doskonały pojedynek czeskiego zespołu narodowego!

Przegrana narodowej kadry Polski z drużyną Czech na początek zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Ubiegły mundial w wykonaniu zespołu polskiego nie był zbyt udany. Oczywiście polscy piłkarze dali radę awansować do fazy pucharowej, jednak nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Fani piłki nożnej z naszego kraju zgodnie sądzili, iż konieczna jest zmiana na pozycji trenera. Chociażby z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu umowy z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym szkoleniowcem polskiego zespołu narodowego został Fernando Santos, którego pierwszym istotnym przeciwnikiem była kadra narodowa Czech. To było pierwsze starcie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie istotne było to, żeby wygrać.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra humory w naszej kadrze były fantastyczne, jednakże weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Już po trzech minutach starcia czeska drużyna narodowa bowiem zdołała zdobyć dwa gole. Był to istny szok zarówno dla piłkarzy, jak i kibiców zgromadzonych na stadionie w Pradze. Od pierwszych minut meczu zawodnicy czeskiego zespołu narodowego prezentowali się dużo lepiej od polskich graczy i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej części się to zmieni. Polska reprezentacja w drugiej połowie meczu wyglądała trochę lepiej, jednakże to czescy zawodnicy zdobyli gola numer 3. Kuchta był strzelcem gola numer 3 w 64. minucie tego spotkania. Gracze drużyny narodowej Polski zdołali zdobyć wyłącznie jedną bramkę na trzy minuty przed końcem spotkania. Ten pojedynek w wykonaniu drużyny narodowej Polski był tragiczny i trzeba to przyznać. Z całą pewnością nie w ten sposób debiut w kadrze narodowej Polski wyobrażał sobie szkoleniowiec z Portugalii Santos. Narodowa drużyna Polski w drugim starciu eliminacyjnych zmagań zmierzy się z albańską drużyną. Bez cienia wątpliwości w tym pojedynku drużyna polska musi zgarnąć 3 punkty.

Zostaw komentarz