Technology

Kilku graczy odsuniętych od reprezentacji polskiego narodu! Szkoleniowiec Sousa Paulo przedstawił na początku tygodnia listę piłkarzy reprezentacji naszego kraju na Euro 2020!

24.05.2021, 12:45 0 komentarzy
Kilku graczy odsuniętych od reprezentacji polskiego narodu! Szkoleniowiec Sousa Paulo przedstawił na początku tygodnia listę piłkarzy reprezentacji naszego kraju na Euro 2020!

Sporo młodych chłopaków, których marzeniem życiowym są profesjonalne występy w futbol marzy o przedstawieniu się na turnieju. Bez cienia wątpliwości nożna piłka to w tym momencie najbardziej popularna sportu dyscyplina na świecie. Od młodości chłopaki trenują po to, aby w przyszłości występować w meczach na największych arenach do futbolu. Należy jednak być pewnym tego, że droga do pozostania graczem nie jest prosta i żąda ogromnej liczby wyrzeczeń. Właśnie z tego powodu chłopaki, którym się powiodło budzą naprawdę często animozję oraz zarazem poważanie wśród swoich znajomych. 24 ekipy będą brać udział w mistrzostwach Starego Kontynentu, które się rozpoczną w połowie czerwca. Dowodzi to z pewnością, że na fanów piłki nożnej czekają wielkie doznania. Turniej czempionatu europejskiego grany będzie przez miesiąc czasu, a więc bez wątpienia będziemy świadkami bardzo dużej liczby bramek oraz spotkań futbolu. Selekcjoner Sousa Paulo podał do wiadomości publicznej listę piłkarzy na turniej Euro 2020, i dlatego też w tym wpisie jednak pragniemy się skoncentrować na polskiej reprezentacji.

Prezentowanie listy zawodników na wielkiej rangi rozgrywki takie jak mundial a także mistrzostwa Starego Kontynentu od parunastu lat potrafi obudzić pośród sympatyków piłkarskich a także dziennikarzy wielkie emocje w naszym narodzie. Się przytrafiały w takim momencie często, które nie każdemu się podobały. Podobnie było w przypadku tych powołań. Bez wątpienia wielkim zaskoczeniem, w momencie gdy selekcjoner Sousa Paulo przedstawił listę zawodników był brak w zespole narodowym Kamila Grosickiego, który przez naprawdę długi czas stanowił siłę ofensywną naszej narodowej kadry. Od bardzo dawna gracz West Bromwich Albion nie gra w piłkę często i jest to głównym powodem tego, iż selekcjoner Sousa Paulo nie miał chęci powołać go do grupy zawodników drużyny narodowej na europejski czempionat. Szczerze mówiąc powołaliśmy fenomenalną kadrę narodową, która może się pojedynkować o pozytywny wynik na Mistrzostwach Europy. Pozostaje nam w takim razie wyczekiwać na debiutancki pojedynek turnieju, w którym polska drużyna będzie grać ze Słowacją.

Zostaw komentarz