Technology

Imponująca narodowa drużyna szwajcarska awansowała do 1/4 finału zmagań Mistrzostw Europy 2020! Ekipa francuska została ograna i nie zdoła zdobyć mistrzowskiego tytułu!

30.06.2021, 14:02 0 komentarzy
Imponująca narodowa drużyna szwajcarska awansowała do 1/4 finału zmagań Mistrzostw Europy 2020! Ekipa francuska została ograna i nie zdoła zdobyć mistrzowskiego tytułu!

Wielbiciele piłki nożnej byli widzami fantastycznego starcia na boisku w Bukareszcie w poniedziałkowy wieczór. Niezbyt dużo ekspertów liczyło na to, iż spotkanie między francuską drużyną, a szwajcarską drużyną zagwarantuje tak wiele niesamowitych odczuć. wygranego tego spotkania zobaczyliśmy dopiero po konkursie jedenastek, a zawodnicy dwóch drużyn przedstawili się naprawdę świetnie. Jako pierwsi gola strzelili zawodnicy szwajcarskiej kadry narodowej, jednak gracze francuskiej reprezentacji świetnie zainaugurowali połowę numer dwa, podczas której 2 gole zdobył Benzema. Zdawać się mogło, iż jakiekolwiek emocje podczas tego pojedynku właśnie się zakończyły, w momencie gdy na 3 do 1 trafienie ustrzelił Pogba. Reprezentanci szwajcarskiej kadry nie planowali jednak odpuszczać i ku zdziwieniu wszystkich dali radę doprowadzić do wyniku remisowego. Arbiter tego pojedynku nie miał wyjścia i był zobligowany poprosić drużyny na dodatkowe trzydzieści minut gry. O wyniku pojedynku zadecydować musiały jedenastki, ponieważ dodatkowy czas gry również nie przyniósł końcowego rozstrzygnięcia. W ciągu rzutów karnych nieznacznie lepsza okazała się drużyna szwajcarska, która zwyciężyła wynikiem 5 do 4. Z kadrą narodową Hiszpanii zmierzą się reprezentanci szwajcarskiej drużyny narodowej w ćwierćfinale Euro 2020.

Zostaw komentarz