Technology

Znamy wszystkich mieszkańców domu Top Model!

24.09.2020, 16:21 0 komentarzy
Znamy wszystkich mieszkańców domu Top Model!

Top Model jest to program przyciągający sporo uwagi w jesiennej ramówce TVN, gdzie uczestnicy rywalizują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Znane i lubiane jury ale też przede wszystkim prowadząca Joanna Krupa to rzeczywiście przepis na sukces, co udowadniają dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów zgromadzonych przed odbiornikami. Do tego gościnnie zawita sporo rozpoznawalnych w przestrzeni modowej figur, jak chociażby fotografowie światowej sławy, rozpoznawalne modelki oraz redaktorki pism o modzie.

W tym sezonie o miano Top Model walczyć będzie 14 osób, wśród których są także osoby posiadające złoty i srebrny bilet. Złoty bilet przyznawany jest przez jurorów tej osobie, która posiada rzeczywiste predyspozycje do stania się modelem lub modelką, dzięki czemu owy uczestnik od razu dostaje się do domu Top Model. Za to srebrny bilet jest oceną osób głosujących w Internecie, których zadaniem było wybrać swojego faworyta, który nie musi przechodzić castingów i automatycznie przechodzi na bootcamp, czyli następny etap.

Jakie jest główne założenie programu?

Program stawia sobie za cel zaoferować opcję rozwoju i zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, w związku z tym co roku zgłoszenia wysyła wiele kandydatów. Podczas każdego z odcinków uczestnicy wykonują różnorodne konkurencje, które będą sprawdzać, czy podołają oni wyzwaniom w prawdziwym świecie mody. Jury ocenia ich zmagania i decyduje o tym, który z zawodników będzie musiał pożegnać się z programem w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość przywrócenia do programu tuż po wyeliminowaniu, a dzieje się to dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie zza kulis, zapewniając wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Stawką jest podpisanie kontraktu z agencją modelek i modeli a do tego sesja fotograficzna na okładkę dla miesięcznika "Glamour". Podczas obecnego sezonu również poznamy, który z nich będzie kolejnym zwycięzcą Top Model. O tytuł walczy sporo interesujących modeli i modelek, dlatego bez wątpienia warto jest śledzić kolejne odcinki.

Zostaw komentarz