W tym roku będzie premierowy dzień najnowszej konsoli od firmy Sony

21.09.2020, 15:11 0 komentarzy
W tym roku będzie premierowy dzień najnowszej konsoli od firmy Sony

Już w roku poprzednim miały paść deklaracje, że w roku aktualnym japońska firma Sony zaprezentuje światu swoją świeżą produkcję - PS5. Aktualnie wśród graczy w dalszym ciągu dobrze znana jest poprzednia konsola i nie wygląda na to, aby zainteresowanie nią mogło zmniejszyć się. Aczkolwiek Sony zdecydowało się na wytworzenie konsoli do gier najnowszej generacji, przez co klienci z niecierpliwością jej oczekują.

Najnowsze rozwiązania technologii w PlayStation5

Japońska marka Sony nie raz pokazywała, że okazuje się pionierem wśród innych firm tego typu i potrafi zadziwić graczy. Poprzednia konsola, PS4, ustanowiła naprawdę wysoko poprzeczkę dla konkurentów - wszystko przez zupełnie nowatorską jakość, której do tej pory nie przedstawiła inna firma. Wysoce czułe pady, gry nowszej generacji, graficzne efekty - gracze rzecz jasna byli w stanie docenić takie opisane detale oraz przez to teraz PS4 jest najszybciej sprzedawaną konsolą do gier w historii.

Jednak nie obyło się bez kłopotów na początku - Sony miało zamiar podważyć różne technologiczne granice (co faktycznie wyszło), ale dzień premiery oraz przedpremierowe zaprezentowanie PlayStation 4 wzbudziły mieszane uczucia. Fanom, przyzwyczajonym do poprzedniej konsoli PS3, nie całkiem odpowiadały chociażby pady, gdyż w pierwszej chwili wyglądały na dosyć niewygodne przy grze. Definitywnie DualShocki otrzymały zasadniczo zmieniony wygląd, aczkolwiek kłopotem był premierowy model konsoli PS4. Konsola przegrzewała się, sprzęt był w stanie również sam resetować się.

Oczywiście po czasie i poprawkach wrzucanych na bieżąco, okazało się, że jednak marka Sony podąża w pożądaną stronę, a wypuszczona konsola przybiera łatkę bestsellerowej. Jednak nie byłoby to możliwe, gdyby nie gierki, które dużo fanów wspomina niezwykle ciepło.

A czy PlayStation 5 się okaże takim samym przypadkiem?

Na pewno niejeden człowiek czy fan świeżynek technologicznych ze zniecierpliwieniem oczekuje ukazania się najnowszej konsoli do gier. Sony zapowiedziało, że gierki poznane na PlayStation 4 będą działały na nowszej konsoli (jednakże nie podziała w drugą stronę, co licznym ludziom się nie spodobało). Mamy na tę chwilę pierwsze informacje o kłopotach z pre orderami - mówi się, że Sony nie nadąża z produkcją, choć nie można mieć pewności, czy nie są to aby tylko obłudne plotki. W necie ukazują się się następne wiadomości też o tym, iż PS5 miałaby mieć teoretycznie kłopot z rozdzielczością 4k. Mimo tego i w tym wypadku pewne nie jest, co jest rzeczywiste. Wszystkiego dowiemy się w chwili premierowego ukazania się urządzenia, to jest 19 listopada tego roku.

Tagi:

Zostaw komentarz